O nás

Spoločnosť INTERPRODUKT, s.r.o. založená v roku 2004 ako rodinná firma sa zameriava na predaj interiérových dverí a podláh pre bytové a komerčné priestory.
Interiérové dvere ponúkame v širokej palete modelov a variácií vyrábané podľa technických noriem pre konkrétneho zákazníka. Modely sú dostupné v 31 farbách dekórov povrchu dverí, pričom je možné vyrobiť takmer každý model vo viac ako 2500 variantách, podľa farby povrchu, orientácie dverí, šírky dverí a hrúbky múru. Pri výbere dverí aj príslušenstva ako sú kľučky a zárubne, zákazníkovi ochotne a odborne poradíme aj vďaka naším viac ako 15 ročným skúsenostiam.
Od roku 2006 sme oficiálnym importérom dverí značky INVADO.

V portfóliu spoločnosti INTERPRODUKT, s.r.o. je aj ponuka podlahových krytín značiek Krono Original, Egger, Classen, Weninger, Swiss Krono, PARADOR, H2O floor a Gerflor. Laminátové, vinylové, kompozitné ale aj prírodné drevené podlahy v rôznych hrúbkach a triedach pre použitie sú dostupné v krátkej dodacej lehote aj s potrebným príslušenstvom pre samoinštaláciu, ktorú zvládne takmer každý.

Prevádzkujeme internetový predaj dverí a príslušenstva značky INVADO cez stránku https://invado-shop.sk . Veľkoobchodný a maloobchodný predaj interiérových dverí a podláh nie len online na https://interprodukt.sk a https://podlahy.interprodukt.sk ale aj osobným odberom v Žiline na adrese sidla firmy INTERPRODUKT,s.r.o..