Podlahy Classen

Galaxy 4V

Dekóry z kolekcie Galaxy 4V pripomínajú podlahu z pravého dreva, vďaka čomu je miestnosť teplá, útulná, priateľská a blízko k prírode. Podlahy z kolekcie Galaxy 4V sú ideálne pre domáce aj verejné interiéry.

8 mm, Trieda 21/32 AC4, Megaloc systém, Štruktúra dreva, 20 rokov záruka

Adventure 4V

Jedna z najobľúbenejších kolekcií laminátových podláh na trhu. Panely, ktoré sú užšie ako štandardné, opticky zväčšujú interiér. Tento efekt je navyše zosilnený štvorstranným okrajom V-drážky.

8 mm, Trieda 21/32 AC4, Megaloc systém, Štruktúra dreva, 30 rokov záruka

Villa 4V

Kolekcia Villa 4V sa vyznačuje väčšou ako štandardnou šírkou dosky až 282 mm, čo jej dáva zaujímavú atraktívnu výhodu. Vhodná je najmä pre priestranné, otvorené interiéry, vďaka ktorým sa stávajú ešte väčšími a priestrannejšími. Preto ich stojí za to ich používať na veľkých plochách. Zaujímavé varianty farieb dávajú každému interiéru jedinečný charakter, čím prinášajú svoju eleganciu a krásu.

8 mm, Trieda 21/32 AC4, Megaloc systém, Štruktúra dreva, 30 rokov záruka

Dynamic 4V

Šikovné. Rýchle. Mocné. Nasledujú líniu, ktorá sa neustále mení. Výber živých dekorov prináša dynamiku do dokončeného vzhľadu vašej novej laminátovej podlahy.

8 mm, Trieda 21/32 AC4, Megaloc systém, Štruktúra dreva, 30 rokov záruka

Neboli nájdené žiadne výsledky

Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.

Elite 4V

Naša zbrusu nová kolekcia Elite 4V. Jej názov sa vzťahuje na výhradný charakter. Široké dosky, synchrónna štruktúra, elegantná drážka do tvaru písmena V. Originálne, prírodné, elegantné. V skratke je to úplný popis Elite 4V, vedľa ktorého nikto neprejde.

8mm, Trieda AC5/33 Megaloc systém, synchrónna štruktúra, 25 rokov záruka

Expedition 4V

Pozornosť venovaná detailom dokončenia a súčasným pokusom zastaviť plynutie času, zdôraznená tlmenými a jemnými farbami iba v matnom prevedení. Znovuobjavte, čo je pod Vašimi nohami. Stojí to za to venovať pozornosť, stojí za to ju každý deň objavovať.

Odolnosť voči vode 24 hodín.
Liatie, rozliatie, záplavy už nemusia byť problémom. Podlahy triedy Classen sú vodeodolné odolné voči stojatej vode po dobu 24 hodín.

8 mm, Trieda AC5 /33, Megaloc Aqua Protect systém, štruktúra dreva, 25 rokov záruka

Freedom 4V

Vďaka atraktívnej povrchovej úprave okrajov V-drážkou sa panely podobajú dreveným doskám, vďaka ktorým vyzerajú prirodzenejšie. Atraktívne dekory sú určené pre tých, ktorí majú radi tradičné drevené a klasické dizajnérske riešenia.

10 mm, Trieda 21/32 AC4, Megaloc systém, Štruktúra dreva, 15 rokov záruka

Discovery 4V

Panely z kolekcie DISCOVERY 4V sú špeciálne odporúčané pre perfekcionistov. Vyznačujú sa hrúbkou, ktorá je vyššia ako štandard až 10 mm a jedinečným dizajnom. Podlahy sa odporúčajú ľuďom, ktorí si cenia spoľahlivosť a životnosť výroby podlahových panelov.

10 mm, Trieda 21/32 AC4, Megaloc systém, Štruktúra synchrónna, 20 rokov záruka

Legend 4V

Vyfrézované hrany, dubové dekory a štruktúra s výrazným usporiadaním obilia spôsobujú, že panely sú po pokládke veľmi prirodzené. Vďaka veľmi vysokej triede oderu bude podlaha slúžiť mnoho rokov.

8 mm, Trieda 21/33 AC5, Megaloc systém, Štruktúra synchrónna, 25 rokov záruka