Podlahy Classen

Life

Life je kolekcia, ktorá vďaka svojim bohatým farbám rozjasní akýkoľvek interiér. Nízka cena a vysoká kvalita sú základnými výhodami panelov z kolekcie Classen Life. Nemožné, ale pravdivé. Rovnako ako v reálnom živote …

7 mm, Trieda 21/31 AC3, Easy Connect systém, Štruktúra dreva, 15 rokov záruka

City

Kolekcia laminátových podlah City je určená pre tých, ktorí milujú štýl veľkých miest a ich priemyselný charakter. Rýchle a jednoduché riešenia, odvaha, silný charakter, rozmanitosť a trvanlivosť – tak je možné v skratke opísať súčasný mestský životný štýl a kolekciu mestských laminátových podláh.

7 mm, Trieda 21/32 AC4, Easy Connect systém, Štruktúra dreva, 20 rokov záruka

Joy

Kolekcia Joy je ideálnou voľbou pre milovníkov jednoduchých riešení a podlahy s prirodzenými odtieňmi. Panely z kolekcie Joy sú ideálne pre každú miestnosť, pretože dodávajú výrazný charakter v atraktívnej cene.

8 mm, Trieda 21/32 AC4, Megaloc systém, Štruktúra dreva, 20 rokov záruka

Galaxy 4V

Dekóry z kolekcie Galaxy 4V pripomínajú podlahu z pravého dreva, vďaka čomu je miestnosť teplá, útulná, priateľská a blízko k prírode. Podlahy z kolekcie Galaxy 4V sú ideálne pre domáce aj verejné interiéry.

8 mm, Trieda 21/32 AC4, Megaloc systém, Štruktúra dreva, 20 rokov záruka

Adventure 4V

Jedna z najobľúbenejších kolekcií laminátových podláh na trhu. Panely, ktoré sú užšie ako štandardné, opticky zväčšujú interiér. Tento efekt je navyše zosilnený štvorstranným okrajom V-drážky.

8 mm, Trieda 21/32 AC4, Megaloc systém, Štruktúra dreva, 30 rokov záruka

Villa 4V

Kolekcia Villa 4V sa vyznačuje väčšou ako štandardnou šírkou dosky až 282 mm, čo jej dáva zaujímavú atraktívnu výhodu. Vhodná je najmä pre priestranné, otvorené interiéry, vďaka ktorým sa stávajú ešte väčšími a priestrannejšími. Preto ich stojí za to ich používať na veľkých plochách. Zaujímavé varianty farieb dávajú každému interiéru jedinečný charakter, čím prinášajú svoju eleganciu a krásu.

8 mm, Trieda 21/32 AC4, Megaloc systém, Štruktúra dreva, 30 rokov záruka

Dynamic 4V

Šikovné. Rýchle. Mocné. Nasledujú líniu, ktorá sa neustále mení. Výber živých dekorov prináša dynamiku do dokončeného vzhľadu vašej novej laminátovej podlahy.

8 mm, Trieda 21/32 AC4, Megaloc systém, Štruktúra dreva, 30 rokov záruka

Freedom 4V

Vďaka atraktívnej povrchovej úprave okrajov V-drážkou sa panely podobajú dreveným doskám, vďaka ktorým vyzerajú prirodzenejšie. Atraktívne dekory sú určené pre tých, ktorí majú radi tradičné drevené a klasické dizajnérske riešenia.

10 mm, Trieda 21/32 AC4, Megaloc systém, Štruktúra dreva, 15 rokov záruka

Master 4V

Dubové dekory a synchrónna štruktúra panelov sú prostriedkom na získanie podlahy pripomínajúcej skutočné drevo. Je to ideálne riešenie pre tých, ktorí snívajú o krásnej drevenej podlahe, ale nechcú namáhať rodinný rozpočet. Krása dreva a prirodzený vzhľad konštrukcie urobia z každej miestnosti skutočne útulnú.

8 mm, Trieda 21/33 AC5, Megaloc systém, Štruktúra synchrónna, 25 rokov záruka

Discovery 4V

Panely z kolekcie DISCOVERY 4V sú špeciálne odporúčané pre perfekcionistov. Vyznačujú sa hrúbkou, ktorá je vyššia ako štandard až 10 mm a jedinečným dizajnom. Podlahy sa odporúčajú ľuďom, ktorí si cenia spoľahlivosť a životnosť výroby podlahových panelov.

10 mm, Trieda 21/32 AC4, Megaloc systém, Štruktúra synchrónna, 20 rokov záruka

Impression 4V

Táto kolekcia je navrhnutá tak, aby vyzerala v štýle vintage, mierne opracovaná, sivá alebo tmavá, v intenzívnej hnedej farbe, s jasne viditeľnými zrnami dreva. Podlaha z panelov Impression plne odráža prirodzenú krásu skutočného starého dreva a vysoká kvalita výroby poskytuje dlhodobú záruku.

10 mm, Trieda 21/33 AC5, Megaloc systém, Štruktúra synchrónna, 25 rokov záruka

Legend 4V

Vyfrézované hrany, dubové dekory a štruktúra s výrazným usporiadaním obilia spôsobujú, že panely sú po pokládke veľmi prirodzené. Vďaka veľmi vysokej triede oderu bude podlaha slúžiť mnoho rokov.

8 mm, Trieda 21/33 AC5, Megaloc systém, Štruktúra synchrónna, 25 rokov záruka